liibido langus antidepresantidest 05.06.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

mul on slline probleem et mingit huvi seksi vastu ei ole-mittemingisugust.Ei mõtle selle peale isgi. See on põhjustatud antidepressantidest ja ka depressioonist. Et kas oleks vaja teha uuringud? Ja siis veel selline seksuaalhäire et ma suhtun seksi eitavalt ja mulle tundub seks häbi ja vastik. Et kuidas seda parandada?
Ette tänades.
Mees 25 aastane

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kui teil on depressionja teie kasutate antidepressantid - see on tõiesti reaalne et huvi langeb või puudub. Samal ajal teil võivad olla veel teised psühholoogilised probleemid. Soovitan pöörduda psühholoogi-seksuoloogi konsultatsioonile. Vladimir