huvi raugemine sama partneri vastu... 06.03.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Probleem selles, et sama partner ei eruta jätku suutlikult. Olen leidnud tüdruku kellega tunnen tugevat vaimset sidet ning tahaks seega olla koos kogu elu(ise 31a. temake 22a.), kuid seksuaal elu tugevalt häiritud kuna seksuaalne huvi tema vastu nõrk, see probleem on olnud kogu aeg ja saanud ka saatuslikuks eelmistes suhetes. Pikim suhe mu elus on 1,5a. sellest pool oli õnnetu kuna sama jama tekitas pingeid.
Seksi isu on mul vast keskmist laadi, kuid seda siis kogu aeg uue ja see läbi huvitava partneri vastu(keda tuleb siis vahetada). Tundub, et ei suuda ühendada armastust seksiga, viimane on minu jaoks nagu mingi hobi/vajadus mida ei saa mitu korda teha ühe inimsega. Kuidas see partnerite vahetamis vajadus lõpetada ja saada kogu seksuaalenergia hoopis keskenduma ühele ja kõige tähtsamale naisele, loomulikult nii et seda me mõlemad naudiks? Hetkeks on see suhe kestnud 2 kuud ja probleem algas esimsel kuul juba. Käisin ja lähen ka veel tuntud meeste seksuaaltervisega tegeleva arsti juurde, seega palun kirjeldage võiamalikult laialt oma nägemust selle häda lahendamiseks siin kirjalikult.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Teie probleem on tüüpiline (s.t. et Teie ei ole üksi). Minu arvamus et Teie ei ole veel leidnud (kohtunud) õige neiuga, mis Teile tõiesti soobiv ja huvitav. Aga muidugi tasub kontrollida seksuaal hormoonide tased ja hiljem võib olla konsulteerida ka seksuoloog-psühholoogiga, kes oskab ka selle probleeme komenteerida. Näiteks pr. Ester Väljaots Tallinnast. Soovin edu Vladimir Vihjajev