Seksuaaliha vähendamine? 26.03.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Kas on võimalik kuidagi seksuaaliha vähendada? Nimelt tahtmine on kogu aeg liiga suur ja see tekitab paarisuhtes probleeme, paneb liigsed pinged partnerile peale, mis omakorda veelgi vähendab partneri soovi seksida. Minu soov oleks 6-7 x nädalas, kaaslasel pigem 2-3 x. Kas on olemas mingeid ravimeid või muid vahendeid seksuaalsuse mõningaseks pärssimiseks? Olen 27 a mees ja naine on samas vanuses. Kuidas enda jaoks selgeks teha, et elus on ka muudki peale seksi? Et kui seksist keeldutakse, siis pole see maailmalõpp...

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See tõiesti pole maailmalõppu. Aga ennem ma soovitan pöörduda meie juurde, kuna tasub teha analüüsid, kontrollida suguhormoonide tase, arutada mõned detaile (näiteks kas olemas juba lapsed või mitte?) Vladimir