liigesed 03.03.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
vaatasin erakliiniku Reumed kohdulehekülge kuid hinnakirja lingid seal kahjuks ei avane. Soovin oma ema Teie vastuvõtule saata ja tahan teada kui pikk on järjekord ja millised on hinnad. Emal valutavad ja värisevad juba mitmendat aastat randmed asju tõsta ta saab kuid kõik rannet pöörata ei saa. Perearst on võtnud ainult näpuotsa verd ja kirjutanud välja diklofenaki ja soovitnud määrida fastum geeliga kuid olukord muutub iga nädalaga hullemaks.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Kodulehekülg on tõesti uuendamata. Visiit maksab 300 krooni. Vajadusel tehtavad uuringud(analüüsid, Rö, jne.) maksavad lisaks vastavalt riiklikule hinnakirjale. Järjekord ei ole pikk.