Kõverdunud jalg 28.03.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Küsimus on vist ortopeedia vallast, aga siin ei ole sellist tohtrit.
Loodan,et oskate vastata.Minu poeg on 16 aastane. Imikuna hakkas hilja käima.Umbes 10 aastaselt avastas tuttav arst ,et ta on "viltuse" skeletiga.Millest olid ka hirmsad peavalud.Saime abi Manuaalterapeut Dr.Lopusanskilt.
Seda ravi kahjuks rahakott ei kannata pidevalt võtta.Nüüd märkan,et vasak jalg on põlve kohalt kõveraks vajunud. Millise arsti poole ma peaksin pöörduma.Ta on muidu päris hea sportlane.Igal alal klassis esimeste seas.Lihased peaks luude ümber olema korralikud.
Ette tänades Merike

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

tere!
Võite algatuseks julgelt reumatoloogi poole pöörduda!