lupus 11.01.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Saime eile enam-vähem tõese diagnoosi: lupus! Paluks Teie abi, et saaks kedagi, kes seda põeb jne (uurisin ka netist ja üle maailma on nad koondunud reumaliitude alla jne).
Toomas.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Eesti Noorte Lupuspatsientide Liitu juhib Ingrid ja teeb seda väga hästi: