Valud 28.06.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!!!
Olen 28aastane 2-lapse ema:Sooviks kuulda teilt mõned vastused,ehk oskate nõu jagada minuga.
1.Juba üle aasta valutavad vahelduva eduga minul puusad(eriti vasak) ja sõrme liigesed.Puusaga on nii,et vahel pole mitu päeva mingit mure...aga samas järsku hakkab puus valuta...millele järgneb alaseljavalud ja reie valud...vahel on need valud talutavad...saan liikuda jne,aga samas on vahel nii,et liikumine on tugevalt häiritud....iga sammu üritamine on kohtuavalt valus....ja võtab mu jala nagu lihtsalt alt ära:(.....
2.Sõrmeliigesed paistetavad tihti,on läikivad ja valulikud...Hommikuti ei saa vahel nuga ega kohvi tassigi käes hoida.
3.Pere ja ...ja inimestega kellega ma läbin märkavad viimasel ajal ,et olen kahvatu ja näen haiglane välja.Tunnen ennast suht väsinult...kuigi magan normaalselt,isegi tööl hetkel ei käi ,kuna ole 2,5aastase lapsega kodune.

Olen suht liikuv ja aktiivne inimene...ja sellised mured ja tervise häired on minule lihtsalt väga masendav.
Loodan et oskate mulle nõu anda:
Ette tänades ja kena suve soovides..

Evelyn

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Olen seda meelt, et peaksite kohe reumatoloogi poole pöörduma!!!