Liigese valu 21.05.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Umbes aasta eest hakkasid valutama reielihas ja põlveliiges, peale mitmeid kuid kestnud uuringuid eemaldati novembris kurgumandlid. Peale seda valud kadusid,kuid nüüd on valud jälle tagasi.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Ilmselt vajate siis täiendavaid uuringuid. Alustage perearstist.