Ravim ROGAINE 09.04.13 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere, umbes kolm nädalat tagasi hakkasin kasutama ravimit Rogaine 2protsendist, pärast seda tekkisid kohutavad sümptomid: kohutav väsimus, silmad rasked, eriti hull oli peas toimuv, nagu mingi asi kisuks paremalt vasakule, ei oskagi seda muudmoodi kirjeldada seda tunnet, samuti ka pinged peas nagu suruv tunne, kadus igasugune elurõõm, tunne oli nagu apaatne, valutasid mõlema käe randmed ja parema käe nimetissõrme nukk, näpuga ei saanud enam miskit teha, sest valus oli. Peanahk tundus käega katsudes nagu mingi elutu võõrkeha, sellega kaasnes hirm ja ärevus, et mis mul ometi viga on. Samuti tundusid käed- jalad täiesti nõrgad. Käisin arstil, tehti vereproov, veri oli korras, alumine vererõhk oli ainult natuke kõrge. Praegu ootan kilpnäärme uuringut. Nüüd kaks päeva tagasi mõtlesin, et äkki need hädad on tingitud sellest Rogainist, nüüd pole 1,5 päeva seda kasutanud ja tunnen, et pole seda kiskumist peas, randmed ei valuta, see sõrm, mis tegi valu, on nagu peaaegu korras, enesetunne on ka parem, käed-jalad natuke nõrgad veel, kas see ravim võib tõesti tekitada selliseid õudseid sümptomeid? Otsisin ka internetist inimeste kogemusi ja leidsin igasugu õudseid jutte siit:http://www.publichealthforums.com/h-33-minoxidil.html

Ette tänades

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Rogaine on meil müügil Regaine nime all.
Kõik on võimalik, Regaine on ravim ja inimene pole masin, ravimite talumine ja kõrvaltoimete avaldumine võib olla väga varieeruv.
Kasutusjuhendis on info toodud.

Kalle Kurvits