juuste väljalangemine 07.01.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere

Viimasel ajal on nagu selline mure, et olen küll üsna noor mees (20nendate keskel), aga juuksejoon kipub meelekohtadelt kiirelt taanduma.

Olen nagu vaadanud, et apteekides on müügil mitmeid preparaate, mis lubavad asja peatada või isegi taastada.

Et nagu siis küsimus olekski, et milline võiks mulle sobida.

Soomes vahepeal reklaamiti toodet Rogaine.
Ja mul paar sõpra kasutab vahendit millel nimeks platsenta või midagi taolist.

Tuttav juuksur soovitas mingit sampooni + mingi muu eliksiir oli komplektis.

Ameerikas üks tuttav arst aga kasutab tablette.

Et milliseid ravimeetodeid siis nagu kasutada kas pealpidine või seespidine ja
võiks mõlemate meetodite plussid miinused välja tuua ja ka mingid tooted, mis
võiks sobida mulle

Tänan

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

See on tõesti üks katse-eksituse okkaline tee. Et teada saada mis mõjub, tuleb ise ära proovida.

Kalle Kurvits