Fukumereen 09.01.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Mis Te arvate kõhnumispremaraat Fukumereenist ? Mõtlesin osta ja proovida, kuid küsiksin enne Teie arvamust. Vaja oleks 5 kilo lähema aja jooksul alla võtta.

Ette tänades Ingrid

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Fulkumereen on Eesti valmistatud ainevahetust kiirendav ja rasvkudet lõhustav preparaat. Valmistatakse pruunvetikast. Sisaldab polüsahhariide ja mikroelemente.

Kasutamine: 1 tablett 3 korda päevas, igale tabletile juua peale 2 klaasitäit vett. Kuur 2 kuud.

Arvan, et kiiresti 5 kilo alla sellega ei võta. Esimene, teine ja ka viimane soovitus: kontrollige mida sööte. Sööge kõht täis, ärge pidage dieete, aga jälgige iga toiduaine kalorsust, see on pakendile märgitud. Ise lähtun lihtsast reeglist: Alla 100 kcal/100g kalorsusega toitu võib süüa julgelt. Ja veel, 1g rasva annab 9kcal, 1g suhkrut 4kcal ja 1g valku 4kcal. Orienteerumiseks niipalju, et sõduri päevanorm on 5000kcal, vähese liikumisega tütarlapsele piisab 1500-1700-st. 120 kilo kaaluv mees võtab 1500kcal päevas süües poole aastaga 10-15 kilo alla.

Kalle Kurvits