ainevahetus 04.10.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Lugesin, et Teie soovitate ainevahetuse elavdamiseks tarvitada vetikapreparaati Fukumereen. Meie linna apteegis on saadaval aga ainult Spirulina. Millised on nende kahe erinevused ja kumba ma peaksin eelistama?

Tänan!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Väga olulisi erinevusi ei ole. Fukumereen on ainult kodumaine ja odavam. Müügil on Tallinnas Kesklinna apteegis, Kristiine Rohupoes, Laagri Maksimarketi apteegis, Laulupeo apteegis, Paekivi apteegis, Linnaapteegis, Mustamäe apteegis, Virutänava apteegis jne.

Kalle Kurvits