Organismi puhastav tee-"PU-ERH TEA" 22.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Ostsin apteegist selle tee(pealkirjana välja toodud),pidi olema organismi puhastav ,ainevahetust parandav jne.
Olin kaks päeva seda joonud,kui mul hakkas iiveldama,mitte pidevalt aga tunnen teatud korrad päevas,eriti peale magusa söömise...
Kas see võib olla sellest teest tingitud,see iiveldus?Jätsin tee joomise pooleli kolmandast päevast,kuid tänaseni ikka veel iiveldab...
Olen mures ,kas oskate nõu anda,kas sellised teed võivad midagi sassi organismis lüüa ja ,kuidas end aidata???????????
Ette tänades A.K.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Mulle ei maitse ka paljud asjad, ega sellepärast ei pea neid tarvitama, et reklaam lubab mingit imetoimet. Ka magus ajab vahel iiveldama.

Kalle Kurvits