Cerucal?Kas raseduse ajal tohib siis või ei? 18.01.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere, minul mure selline, arst kirjutas mulle iivelduse ja oksendamise vastu cerucali tablette, kuid pakendi infolehelt lugesin,et raseduse esimesel kolmel kuul on ravim vastunäidustatud. Rasedus on alles algstaadiumis, mingi 7 nädal ehk.Nüüd siis ei julge neid võtta,sest ei tea kuidas need võivad lootele mõjuda?
Ette tänades

Murelik

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Rase tohib tarvitada iivelduse vastu inveritablette, need on apteegis retseptita.

Kalle Kurvits