Differin geel 15.12.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kasutan arsti näidustusel nahaprobleemide leevendamiseks Differin geeli, kuid olen ära visanud infolehe. Kas raseduse ajal tohib seda ravimit kasutada või ei? Aitäh vastuse eest.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kasutusjuhendis on read:
Arvestades kliiniliste andmete puudumist ja asjaolu, et ravim nahalt väheses koguses siiski imendub, pole adapaleeni kasutamine raseduse ajal soovitatav.

Täisinfo leiate aadressil:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=403

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits