antibiootikumikuuridega liialdamine 15.11.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

nii üldisemalt,mis juhtub,kui kuur liiga pikale venib,kui kaua võib aega võtta taastumine?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Avalduvad kasutusjuhendis kirjeldatud nähud, näiteks soole mikrofloora tasakaalu rikkumine, naistel pärmiseene vohamine tupes.
See on kõik pisku selle kõrval, mida soovite saada antibiootikumikuuri tulemusena. Tahate saada terveks nakkushaigusest.
Konkreetne info on kaasasolevas kasutusjuhendis.

Kalle Kurvits