Ravimite kõrvaltoimed ja koosmõjud 30.05.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kui võtta Lamisil tbl ja Logest tbl koos, kas siis Lamisil tbl mõju tugevneb? Ja kui tugevneb, kas siis ka Lamisil tbl kõrvalmõjud tugevnevad?Kui tarvitada Lamisil tbl 14 päeva,siis kui pika aja pärast mööduvad Lamisili kõrvalmõjud ?
Kui võtta Logesti ja Cipramili (10mg iga hommik),kas siis Logest ikka toimib?
Kui võtta Logesti ja Xanaxit (0,25mg iga õhtu),kas siis Logest ikka toimib?Pikisilmi Teie vastust ootama jäädes Helene.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Nende ravimite selliseid omavahelisi koostoimeid ei ole kirjeldatud. Järelikult probleeme ei tohiks olla. Lugege ise veelkord läbi oma kasutatavate ravimite kasutusjuhendid.

Kalle Kurvits