GELENK NAHRUNG 08.04.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

kas olete tuttav uue liigese toiteseguga - GELENK NAHRUNG.

Reklaam tundub küll kahtlane ja hirmus kallis on ka.

Mida asjast arvata?

Tänan vastuse eest.

RA haige

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Uus ei ole ta enam ammu, juba 3-4 aastat on saada. On toidulisand, mitte mingi ravim ja võite usaldada reklaami või mitte.

Sama toimega ravim on glükoosamiin, mis on saada mitmetes kombinatsioonides. Iseseisvalt suures annuses on glükoosamiin retseptiga. Segudes ja madalamas kontsentratsoonis saab aga retseptita. Eriti hea on Glükoosamiin tursamaksaõliga caps N60. Väga paljud on sellest abi saanud. (Sarnase koostisega on venes müügil Inoltra).

Info leiate:

http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/kaup?enable-zero=no&kaup=13968

Kalle Kurvits