Regaine apteegis otsas. 20.07.12 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere
Apteekides on otsa saanud juuste raviks mõeldud Regaine. Kuna on ravimit uuesti müügile oodata?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Praegustel andmetel septembris.
Põhjusena tuuakse tarneraskused.
Sageli on sarnased häired tingitud mitte tootja suutmatusest ravimit toota vaid eestikeelse ravimipakendi (möödapääsmatult tähtis seaduse järgi, mingi ülekleepimine lubatud pole) varude lõppemisest. Igasugune tootmine käib teatavasti plaani järgi ja meie pisikesi koguseid ei hakka keegi kiiremini tegema kui varem plaanis on.

Kalle Kurvits