nycoflox 22.01.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Mul diagnoositi gastroenteroloogi poolt refluks haigus.

Lisaks Losec´ile, kirjutati mulle välja ka Nycoflox,

mida soovitati tarvitada 4-6 kuud.

Nii palju kui tean, on Nycoflox kasutusel depressiooni ravimina.

Mind huvitab millised on Nycofloxi näidustused ja

kas antud haiguse puhul selle välja kirjutamine on asjakohane?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Nycoflox on tõesti depressiooni ravim, depressioon on paljude hädade põhjus või süvendaja, sh. ka maovaevuste. Arst ravi määramisel tugineb patsiendi uuringutele ja oma erialastele teadmistele ning kogemustele, mida apteeker ei valda, seega ei saa ma ka ravi otstarbekust hinnata.

Nycofloxi info leiate aadressil:

http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/kaup?enable-zero=no&kaup=11076

Ja miks mitte küsida lähemat selgitust arsti enda käest, ta annab seda kindlasti.

Kalle Kurvits