Õunaäädika kapslid 16.01.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere. Soovin Teie arvamust Aurita õunaäädika kapslite kohta. Kui kaalujälgijana neid kasutada, kas nad aitaksid kõhukinnisuse vastu, kas nad reaalselt aitavad kaloreid kergemini põletada jne.

Ette tänades, optimistlik naine.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei valda rohkem infot kui seda annab toota (Bittner) ja see oleks:

Omadused ja toime: Tootja poolt valmistatud õunaäädikakontsentraat on saadud sisalduvaid aineid säästval menetlusel. Lähteaine õunaäädikas on koduses majapidamises hästituntud vahend, mis sisaldab rikkalikult mineraalaineid (kaalium, kaltsiumi, fosfor, magneesium, raud), vitamiine ( A, B1, B2, C, niatsiin) polüfenoole ja pektiine. Pektiinidel on rasvade ainevahetust mõjutav toime ja nad soodustavad kusihappe ning teiste jääkainete väljutust organismist.

Mitmed õunaäädikas sisalduvad ained aitavad kaasa tervislikule toitumisele ja parandavad enesetunnet.

Kasutamine: 1 kapsel 2 korda päevas tervelt koos rohke vedelikuga söögiaegadel sisse võtta.

Kõrvaltoimed: ei ole teada.

Vastunäidustused: ülitundlikkus mõne koostisaine suhtes.

Reaalselt on kasulikum omandada vähem kaloreid, see on kaalujälgijate edu põhiline saladus.

Kalle Kurvits