efexor 75 kapslid 18.06.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Psühiaater kirjutas efexor 75 kapslid depresiooni raviks.Soovitati võtta õhtupoole.Küsisin kas enne-, koos- või peale sööki.Doktor arvas et ei ole vahet.Infoleht voovitab KOOS toiduga.
KUIDAS TOIMIDA?
Villy murelik

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Täpselt nagu ütleb infoleht.
EFEXOR tablette on soovitatav võtta söögi ajal. Tabletid tuleb võtta tervelt. Tablette ei tohi poolitada, purustada, närida või lahustada vees.

Kalle Kurvits