mepiform silikoonplaastri mõju 24.03.09 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere, kas mepiformi plaastrid mõjuvad kh põletusarmidele, mis on 15 a vanad. Nimelt ise olen 20 aga kuum vesi kukkus jalgadele, kui olin 5ne. Mitu tükki on pakis ja mis maksab 9x10cm plaaster?
või oskate te muud soovitada aapteegist?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Päris ausalt ja toetudes kogemustele: ei aita nii vanade armide puhul, pigem on see kasu võimalik just värskete armide puhul.
hinnainfo: www.raviminfo.ee

Kalle Kurvits