Kohutav söögiisu 09.06.06 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Olen kolme kuuga juurde võtnud 32 kg,ise olen süüdi,sest pistan õhtul kahe suupoolega ja just nimelt soolast mitte magusat.
Ilmselt tuleb see depressioonist...abikaasa kolis "üleöö" teise kaasa juurde ja mina ei suuda veel selle mõttega harjuda.Ma ei saa toidumõtteid peast ja olen rõõmus kui töölt pääsen kapi juurde.
Väljas kuskil käia ei taha,sest olen paks ja riided kõik väikseks jäänud jne.
Kas on olemas ka söögiisu "mahavõtvat" ravimit,mida kirjutaks välja tohter?
Olen püüdnud kõigi apteegist niisama saadavate vahenditega aga miski ei aita.
Kõik veel mainivad ka ,et oi küll sa oled alles juurde võtnud...
Kas on minusugusele abi?
Ette tänades,
ÜKS ÕNNETU PAKS

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Söögiisu mahavõttev ravim on Reductil. Olemuselt on see lähedane antidepressandile ja antidepressant hea efekti korral võtab maha suurema osa isudest.
Ravimi kirjutab välja arst. Info leiate:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=1204

Kalle Kurvits