Goldrex ja Dynamisan 06.03.06 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Mulle öeldi apteegist, et ma ei tohi Dynamisani koos Goldrexiga kasutada. Miks see nii on? Kas ma ei tohi Dynamisaniga ka muid asju kasutada (Bio C.L.A, BioSlim, äkki veel midagi?) või on asi Goldrexis.
Ette tänades Reet

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Asi on selles, et külmetushaiguste puhul soovitatakse vitamiinidest ainult C-vitamiini ja see on Coldrexis olemas.
On arvamus, et muud vitamiinid-mineraalid meeldivad ka haigustekitajatele.
Otseseid vastuväiteid nende koostarvitamiseks ei ole.

Kalle Kurvits