hüdrokortisoon-salv 21.04.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Lapsel on atoopia, eriti lööb välja silmalaugudel. Siiani oleme abi saanud hüdrokortisoon-salviga määrides. Nüüd aga seda apteekidest enam ei leia. Millega saab seda asendada?
Aitäh

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Olete kasutanud silmasalvi ja seda tõesti pole registris ja seetõttu puudub ka müügilt.
Kui asi on ikka vajalik, siis raviarst teeb taotluse ravimiametile ja saate oma apteegi kaudu tellida just sedasama salvi kuni aasta vajaduse. Tavaliselt võtab see paar nädalat aega.

Kalle Kurvits