Contratubex imetamise ajal 23.01.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Kas Contratubex'i kreemi võib kasutada imetamise ajal venitusarmide vähendamiseks.

Tavalised venitusarmide kreemid ei toimi absoluutselt, kas sellel kreemil on tugevam või parem mõju armidele?

Aitäh,
Maria

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Contractubexi näidustuseks on hüpertroofiline ja keloidne armkude (haavaarmid). Info leiate siit:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=7592
Kurja see sibalaekstrati sisaldav geel ei tee.

Venitusarmide kreeme on apteekides mitmeid, näiteks Rilastil, Mamma-Donna jms. Venitusarmide ravi nõuab kannatlikkust, kohe ei aita miski.

Edu soovides,
Kalle Kurvits