Provera 09.07.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Mulle määrati adenomüoosi raviks Provera 10 mg tabletid. Unustasin, millal pean kuuriga alustama, arst on kahjuks puhkusel. Olen varem teinud 2 pooleaastast kuuri, kuid kahjuks ei mäleta millal alustasin ravi.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Küsisin seda naistearst dr. Maie Väli käest ja tema ütles, et kuuriga alustate menstruatsioonitsükli 16. päevast ja võtate iga päev 1 tableti peale sööki kuni 25. päevani (kaasa arvatud).

Tugevat tervist soovides,
Kalle Kurvits