raseduse varajased tunnused 15.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Arvatav rasestumine toimus 21.dets, igatahes näitasid 2 testi kahte triipu. Kuid muid tunnuseid pole üldse, kas selleks on veel liiga vara või on tegemist peetunud rasedusega(kas selle puhul võib test ikka näidata)?

Ette tänades.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
1. Oluline on viimase menstruatsiooni 1. päev, millest kogu maailmas loetakse kokkuleppeliselt raseduse matemaatilist suurust.
2. Rasedus on füsioloogiline seisund.
3. Pöörduge plaanilises korras naistearstile.