Munarakkude külmutamine 26.12.12 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

Olen huvitatud enda munarakkude külmutamisest, et säilitada mingigi võimalus lapsi saada (mul ei ole kahjuks lapsi).
Kas seda on võimalik Eestis teha ning kuhu soovitate selleks pöörduda?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Soovitan ü hendust võtta dr Aivar Ehrenbergiga TÜK Naistekliiniku arstiga : aivar.ehrenberg.kliinikum.ee või Elite Kliinikus dr A.Sõritsaga. tel 7409930