Mees tahab allutada 18.08.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on probleem mehega, meil on väga hea suhe, nii vaimne, hingeline ja füüsiline, ta on minust palju vanem ka, ta tahab mind allutada ja ennem suhe edasi ei arene ka, Ise tahaksin karjääri teha ja elus midagi saavutada ja õppejõud on mind ka kiitnud. Mida ma teen? Miks mehed tahavad naisi allutada?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Tore, et oma meest armastate ja tema soove täita püüate! Miks mees Teie karjääri taotlusele vastu on, ei tea. Kui Teie ise midagi väga tahate ja selle nimel vaeva soovite näha, on see Teie valik. Võiksite mehega kõneleda veelkord sellel teemal. Oluline on , et Te ise oma soovides kindel olete ja mehega sellest vesteldes näitate oma enesekindlust. Võib olla ei lähe palju aega, kui ka mees Teie soove toetama hakkab.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.