Lapse koolis käik 04.03.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Olen 16a poisi ema.Poeg jäi eelmine aasta istuma,kuna ei käinud koolis.Rääkisime sel teemal ja ta lubas hakata koolis käima.Praegu ta tõesti käib iga päev koolis kuid hinded on ikka viletsad.Õpetaja arvab,et tegu võib olla psühholoogiline.Ta läheb ka väga kiiresti endast välja.Ta saab ise ka sellest aru ja on nõus psühholoogi juurde minema.Kuhu peab pöörduma,palju see maksab.Või äkki see polegi psühholoogiline

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Kui õpetaja arvab, et see on mingi probleem, milles psühholoog saab aidata, võiksite proovida. Seda enam, et poeg on sellega nõus. Soovitan Teil pöörduda lastepsühholoog Malle Laene poole. Ta töötab Tallinnas. Telefonil 056495 614 saate temaga kokku leppida vastuvõtuaja.

Harri Küünarpuu