tujud 09.12.05 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere,
olen 24aastane tütarlaps. mulle teevad muret minu vahelduvad tujud. ühel hetkel tahan ma üht teisel teist alates pisiasjadest ja lõpetades suhetega. armastan ühte inimest, siis teist ja siis tahan üldse üksi olla. ühel hetkel olen endas väga kindel ja siis jälle ebakindel. tujud võivad vahelduda sekunditega. olen ise pidevalt segaduses ja ajan teisi ka segadusse. kas tegemist võib olla mõne tõsisema probleemiga? kuidas tujumuutustega toime tulla ja kuidas leida rahu kindlus?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Soovitan Teil kõigepealt uurida oma seisundit perearsti juures. Siis leida endale psühholoog, kellega saate täpsemalt ja pikemalt rääkida oma olukorrast. Kiri on selleks väga napp, et midagi Teile soovitada.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.