hoiakud,suhtumine 05.01.05 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu küsimus on veidi erinev. Olen viimasel ajal palju lugenud erinevaid uurimusi suhtumistest. Töödest on välja tulnud küll, mis mõjutavad suhtumisi konkreetsete asjade suhtes, küll aga ei ole leidnud informatsiooni teooriatest, kus oleks laiemalt juttu (üleüldise) suhtumise mõjutajatest. Kuna on tekkinud suurem huvi suhtumise mõjufaktorite ja hoiakute kujunemise vastu, siis oleks minu küsimus järgmine: kas Te oskaksite soovitada mõnda head raamatut (autorit), kust saaksin rohkem informatsiooni suhtumise mõjufaktoritest ja hoiakute kujunemisest.

Ette tänades,
K.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Soovitan Teil lugeda raamatut "Isiksusepsühholoogia", Tartu Ülikooli Kirjastus, 2003 a. Uurige ja lugege raamatu koostanud autorite teisigi töid.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.