otsin psühholoogi 22.08.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!
Küsimus järgmine. Viimasel ajal tunnen, et läbisaamine vanema õega on halvenenud. Võtan tema märkusi isiklikult, solvun kergesti jne. Meil olid juba enne ema surma kerged vastuolud, nüüd on need aga süvenenud. Annan aru, et paljuski on siin minu suhtumises asi ja tahan seda muuta. Kuna tahaksin temaga häid suhteid säilitada ja ühtlasi teada saada, mis võiks minupoolse käitumise põhjus olla, siis oleks hea teada, millist teraapiat ja psühholoogi soovitate? Elan Tallinnas.

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Ma arvan, et Teil oleks vaja koos minna kellegi juurde, kes suhetega tegeleb. Tallinnas on neid mitmeid. Näiteks vaadake OÜ Psühho-Konsultandid kodulehte www.hot.ee/oypsykon.

HK