võimetus kogeda rahuldust 10.06.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere! Minu probleemiks on, et viimase poole aasta jooksul on kadunud ära võime saada orgasmi. Iseenesest on kõik nagu korras - eelmäng piisav, aju tasandil ka soov saada rahuldatud, kuid seal "allpool" ei tunne midagi. Samas ei ole kinnisideeks seadnud orgasmi saamist, aga elu tundub kuidagi poolik. Veel niipalju, et olen püsisuhtes ja varem pole orgasmi saamisega probleeme olnud.
Lisaks veel, et ennast rahuldades on orgasm kindlustatud.
Mida teha?
Oskate äkki soovitada mõnda seksuoloogi Tartus?
Aitähh!

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Tartus on kindlasti kohe mõni seksuoloog vähemalt kui mitte rohkemgi kui mõni. Aga mul ei ole nendega olulist kontakti olnud. Telefoniraamatut sirvides leiab kindlasti kohe mõne. Tallinnasse on asutatud Seksuaaltervise Kliinik. Kui Te selle asutusega ühendust võtate, siis nad oskavad Teile kindlasti kedagi soovitada.

HK