Mees peksis 30.05.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Kas sellisel juhtumil on üldse head lahendit. See oli küll esimene (see eest korralik) kord meie 1,5 aastase kooselu jooksul aga kas ka viimane? Minu eluisu on igatahes otsas. Kuigi ta väidab , et ta enam kunagi nii ei tee ja kahetseb südamest ning on nõus selle nimel et ma ei lahutaks isegi professionaalset abi otsima. Ma olen nõutu, võimetu ja meeletus stressis. Kas psühholoogil on sellist meest võimalik aidata? Kui palju maksab vastuvõtt Teie juurde? Oleme rahalises kitsikus aga abi oleks hädasti vaja. Või kuhu soovitate pöörduda?

Õnnetu

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Ma arvan, et Te peaksite koos pöörduma Tallinna Kriisiabi keskusse, mis asub Kaupmehe 4. Tööpäeviti on telefon seal 631 4300. Palun tehke seda kindlasti. Sest see ju võib olla üks ja ainumas kord, kui Teie elu jooksul seda juhtub, aga võib olla ka küllalt kannatusterohke suhte algus, kui sellega praegu kohe midagi ette ei võta. See eesti vanasõna, et parem karta kui kahetseda, tuleb sügavalt läbikogetud elutarkusest.

Tervisi,
HK