Dulsevia ja sõltuvus. 01.08.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Olen aastaid võtnud dulseviat ja kui jääb kogemata võtmata muutub enesetunne halvaks ja peas hakkab veider heli tööle.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ravimi toime sõltub - isiku psüühilisest seisundit ja kehalistest probleemidest - annusest, raviskeemist ja elurežiimist.
Seega õige annus.
Mõnda teist ravimit (kui on vajadus) võtta selliselt, et võtmiste vahe oleks 1,5 - 2 tundi.
Kordan - ravimi osakaal (piltlikult) on 1/10, 9/10 -harjutused- on ka vajalik kasutusele võtta.

Rohust loobumine - nädal-poolteist ravimi annust-sagedust vähendada.
Koostöö raviarstiga.
Harjutused
Parimate harjutustega, edasi!
Jüri O.-M. Ennet