hull ema 01.04.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere mul suhteproblrem emaga . Vahel otsa ok ema ja siis jälle 61 a naine toriseb ja lisab . Ma ei kiusa ema meelega ega nori õde titavares . Pole laps , teen nalja .
On pandud vaimne õde aeg . Ema ei suhtle õieti , suundub endasse. Oskate soovitada . Olen 39 n ja puudub töövõime.ema on hea ema a vahel võimatu .kuulan sõna . Olude sunnil olen ema juures .

Lp . Lili

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Emal omad probleemid, sellest ka käitumine selline, nagu ta on.
Olge talle nagu Pihi-tütar - kuulake tema mure-rõõmuprobleeme, kuulake tema soove teile. Tundke sellest rõõmu.
Parajal hetkel proovige ka mõni enda probleem-küsimus jutu sisse tuua - mida ta siis soovitab?.
Ühised sõbraliku teejoomised. Nautige päikeselist ilma ja ka pilvist.
Elus - järelikult suur põhjus õnnelik olla.
Igast murest saab üle.
Jüri O.-M. Ennet