ema hulluhood 14.11.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minul probleem . Ema mul vingub pesu pesemise kallal . Teised riided ise peseb . Käsib pesu pesta pesu majas Paides ise elab Türil . Ropendab ja lööb mu pesu jalaga segi põrandal nagu hull . Saab aru voodilinad nädala tagant pestakse . Ma ei suuda enam lihtsalt võimatu emaga suhelda ütleb et Valka hoole alla kuna 40 naine eestkostja ema . Ema suhtleb muga mõnikord ilusti . Niikui saab nagu titt ei tee midagi ja vingub ja toriseb .

Lili

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rääkige peretohtriga ema probleemidest,
rääkige elukohajärgse sotsiaalabi töötajatega, et mida vaja teha ja kuidas olukorda muuta.

Alkoholi tarvitamine (kui on) ei ole hea - teeb kurjaks, koormab lähedasi.

Järjekindlust olukorra muutmisel.

Jüri O.-M. Ennet