Tere päevast. Minu arst tühistas minu jaoks Rivotrili. Mis võib seda ravimit asendada? Eestis seda enam pole. Lugupidamisega Deniss 07.03.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere päevast. Minu arst tühistas minu jaoks Rivotrili. Mis võib seda ravimit asendada? Eestis seda enam pole. Lugupidamisega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Variante asendamise osas mitmeid, sõltub psüühillise probleemi olemusest. On rahusteid hulgi ja on neuroleptikume. Õige ravimi saab koostöös psühhiaatriga.
Aga mis on põhiprobleem, milleks ravimit vaja?
Tegeleda selle põhiprobleemiga, tegeleda terviseprobleemidega, tervise tugevdamisega. .
Terves kehas terve(m) psüühika. Seega kehaline aktiivsus.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet