Foobia autoga sõites. 25.02.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Minu foobia on kestnud juba kusagil pool aastat. Nimelt on autoga kõrvalistmel sõites tekkinud paanikahood. Terve keha justkui tõmbaks kokku, hing jääb kinni ja tegemist on tõelise terroriga minu jaoks. Kord on vähem, kord on rohkem. Eriti suurelt süveneb see tunne suurematel kiirustel sõitmisel. Terve teekond tundub väga pikk, kuigi sõidetavad teed on üld juhul mõned km. Ja ainuke asi mida ma ootan on see et pääseks siit

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tugevdades keha tugevdame ka psüühikat, mõtlemist, emotsioone, eneseusku.
vat varasemaid soovitsui,
vt rmt. Ennet Psühhiaater - seal ravimise-tugevdamise printsiibid, harjutused, soovitused.
vt ideomotoorne treening - mõttes sõidad auto kõrvalistmel ja oled rahulik, kartmatu. Sportlased kasutavad seda tehnikat (Kujutlused), näitlejad. Tervise parandajal on terve inimese visioon silme eest.
Minu Palve rahustab.
Rahustavad joogid-teed on kasuks.
Päevik (nagu sportlastel) ja harjuta!
Jüri O.-M. Ennet