Alventa 37,5 03.11.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Tarvitan juba teist karpi Alventa depressante.Ärevuhäire tekkis mul kõrge vererõhu peale,mis samuti mul kuu aega tagasi algas.Varem mul oli kõik korras,nüüd tunnen oma tervise üle rohkem muret.Paljud analüüsid ja ekg korras.Tegelikult ma sooviksin Alventast loobuda.Kas tohib v kindlasti peab kuue kuulise ravi läbi tegema.Vererõhuga enam probleeme pole,pigem madala võitu,võtan Nebilet mg.Tunnen nüüdsest ennast juba suht hästi.
Lugupidamisega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tehke harjutusi (vt ärevus, stress) ja mõõdukas kehaline aktiivsus ning siis jätate AD kümnekonna päevaga ära. Tilgad - kiirabivahend, aitab teadmine, et ta kapis on olemas.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet