Mürgistuse tekitamine 12.10.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Kui mul on kahtlus et mulle antakse salaja soovil mulle halba teha rotimürgi või taolist kuidas seda kindlaks teha. Sümptomid on kõik samad mis kirjeldatud . Hommikuti esineb pearinglus nii tugev, et nagu oleks joobes, minu seljal kus on neerud tekib tihemini juba tunne nagu selg sureks ära täpselt nagu käsi näiteks kui magad valesti käel kuidagi. Närvikava on kohutavalt halb ning suur kõhnenemine. Koguaeg raske olla ja viimasel ajal on suitsu tehes nagu kuidagi kibe maitse tunnen nagu hingates sellist vastikut keemilist maitset. Elan inimese juures kes juba vanem ning tekind kahtlus et tema seda teeb. Kuidas kontrollida seda sest tema käitumine on kummaline, minule räägib üht asju kuid teistele inimestele naabruses hoopis muud ja nagu meelega minuga manipuleerides. Mida ma tegema pean.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olete väga tundehell inimene ja mõtte-kuvanditesse sisseelaja (nagu supernäitlejda). Ja seetõttu elate ka sellesse rotimürgi probleemidesse oma kujutluspildi ja mõttepildiga sisse. Mõtteline olukord muutub seega nagu reaalsuseks.
Kehalised harjutused, jalutuskäigud, harjutused aitavad mõtteid rahustada, detailsetes kujutlusmõtetest vabaneda.

vt varasemaid rahustavaid harjutusi, soovitusi. vt Enneti Palve esimene samm.
Psühhiaatri jutule - saab vajaliku arstimiga seda häirivat olukorda kõrvaldada.
Harjutusi saate juba alates tänasest päevakorda-tegevuskavasse võtta.
Seega: harjutused ja psühhiaatri jutule.
See murekoorem on kõrvaldatav.
Jüri O.-M. Ennet