Kas 3 kuuline AD kuur võib olla piisav? 20.01.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas alati peab AD kuur olema just min 6 kuud? Millest see oleneb? Minu jaoks tähendab see, et aju saab liiga kaua aseainet ja saab sellest liiga sõltuvaks? Kui min 6 kuud aitab, siis miks inimesed ikka ja jälle uuesti võtavad? Ma tahaks võimalikult vähesega läbi ajada, aga mitte riskida, et kõik tagasi tuleb.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt eelnevatest otsinguga minu ristkülik diagonaaliga raviprintsiip, s.o. arstirohu tähtsus ajateljel väheneb (üks ristküliku see tekkiv kolmnurk ju väheneb) kui harjutuste osakaal suureneb ja saavutab konkreetse inimese jaoks optimumi.
Seega - rohu võtmine võib kesta 2-3 kuud. Ainult rohu võtmisega edu ei tule.
vt eelnevatest otsinguga nn Pavlov Enneti refleks (kodus panete enda nime). Pavlov andis koerale liha ja süütas lambi laes: liha-lamp, liha-lamp. ca kuu-kahe möödudes liha koerale ei andnud, süütas lambi ja Koeral Ila Jooksis Nagu Oleks Saanud Liha.
Ennet: rohi harjutus (minu Palve esimene samm): rohi-harjutus, rohi-harjutus...ja kuu-kahe möödudes tehes harjutust organism reageerib ka Nagu Oleks Saanud Arstirohtu.
See ju uue rituaali tekitamine.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Lapse kohanemisraskused

Tere,

Selline mure: Lapse vanemad (laps sündis 2010. aastal, ehk hetkel 6. aastane) lahutatud (ehk hakkasid eraldi elama siis kui laps oli 4. kuuline). Laps elas ema ja vanaemaga, alatest ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Mismoodi oli suhtlemine lasteaias - oluline üle võtta koduseks tegemisteks.
Milline on suhtlemine ja käitumine Isa juures. Asjalik ja vajalik üle võtta.
Kodus kasvatagu last Ema ja võõrasisa ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: