Alkohool ja ravimid. 31.12.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ägeda valukorral võtsin lühikese vahega kaks tabletti VIMOVO ja veidi hiljem 100g kanget alkoholi kura valu jalas ei andud järgi. Valu alg punkt on tegelikust segroo lülide vahel kust see lööb vahel jalgadesse pemiselt ühte jalga.-Hetk hiljem olin nii öelda pilditu ja mõistuseta aga kuidagi liikusin.Kas see pilditu ja mõistuseta olek on rohtude ja ravimite koosmõju.Päeval olin tarvitanud ka teisi ravimeid.Neurontiin-vererõhu rohud ja rahusti quetiapine teva.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vaja minna perearsti ja tema kaudu neuroloogi jutule, tehakse pilt - ilmselt radikuliit (selle valu kiirgab jalga)
Selili lamada kõvemal alusel, voodis madratsi alla panna viineeritahvel või papist mimdagi, et voodi nii pehme ei oleks.
Valuvaigisteid edasi võtta.
Arsti vastuvõtule!
Tervislikku uut aastat soovides,
Jüri O.-M. Ennet