Jalad, käed, kael raske, kõikumistunne 23.11.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Lõpetasin antidepressandid 1 kuu tagasi (6 kuud võtsin)
Nüüd neljas päev on kõik teistmoodi, jalad nagu ei kanna hästi, suukuivus ärgates, kõik kohad pinges, torkivad valud rindkeres, ning ka peas, ja kael raske, kordinatsioon pole hea.

Kas vereanalüüs teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mineraalvesi Borjomi - sealt saab mikroaineid. Vahelduv dušš - soe-jahe, soojem-jahedam, kuum- kargelt külm.
Teha mõnuga, mitte jahedaga liiale minna.
Kehaline aktiivsus.
Pspühhoregulatsiooniharjutused - vt varasemaid.
Vereanalüüsi ekstra teha pole vajadus.
AD ärajäämanähte ikka esineb - see periood tuleb harjutustega leevendada, kõrvaldada.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet