Noritren 25mg 20.05.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mure poisi pärast. On käitumishäiretega, tore, tragi, väga energiline, tugev ja asjalik poiss.
Väga määrav , oskab hästi manipuleerida ja oma tahtmist saada.Netist sõltuv, kui keelata läheb suureks kodusõjaks
Pigem on üliaktiivne

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kes kirjutas ravimi? Miks kirjutas ravimi? Millal järgmine kohtumine psühhiaatriga?

NB
1) Noritren’i ei tohi kasutada depressiooni raviks lastel ja alla 18-aastastel noorukitel.
2) annus lapse jaoks suur.
3) muud tervise parandamise-korrigeerimise võtted vajalikud, psühhofarmakoni osa olgu tagasihoidlik.
4) sportlik tegevus, kehaline aktiivsus kasulik - terves kehas terve psüühika.
Psühhiaatri jutule!
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet