Individaalse nõustamise võimalus. 12.06.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.

Sooviksin vestelda ja nõu saada minu alkoholi tarvitamise suhtes. Saan juba mõnda aega aru et olen seda tarvitanud üle piiri ja oma elus jamasid korraldanud ning enam seda ei soovi. Kuid teatud olludel ei suuda ka ise lõpetada. Palun saada abi teilt selles suhtes.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Otsus vastu võtta ja sümbol-märk kodus ja tööl käeulatusse. Alates 17.06.2018 Olen Karske (OK-17.06.2018).

2) Tervislik eluviis - iga tera tervise varasalve on kasuks.

3) Piisavalt juua vedelikku, mineraalvett - puhastab organismi.

4) Esialgu vältida napsutamise seltskona, Jaanipäev kodus. vt varasemaid soovitusi, neid praktiseerida. Karskeks teeb end igaüks ikkagi ise!

Ole Karske! OK
Jüri O.-M. Ennet