Malu kaotus 15.02.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere mure selline et kukkusin ule eile 13 .02 mille tagajarjel tekkis peale kukkumist taielik malukaotus ja ei tundnud enam kedagi ara paari tunni moodumisel hakkas malu veidi taastuma ja jarjest asju meelde tulema . Eile 14.02 oli enam vahem maluga kuigi tana hommiku 15.02 ei maleta paljusi asju ja pea valutab kukla kohast tagant

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Peale kukkumist seda juhtub. Viitab tõsisele kukkumisele. Vajalik rahu ja vajalik neuroloogi konsultatsioon - peavalu, kukla piirkond. Neuroloog saab aju- uuringuid teha. Kui valutab - neuroloogi vastuvõtule, EMO´sse!

Küll see mälu ka taastub.
Neuroloogi jutule!
Jüri O.-M. Ennet